Rozlewnia gazu: Głowno, Brzeziny, Koluszki

Tamir Gaz Głowno - rozlewnia gazu

Firma PPHU TAMIR SPÓŁKA JAWNA jest polską firmą, działającą na rynku gazu płynnego w województwie łódzkim (Głowno, Brzeziny, Koluszki) od 1996 roku. Naszym celem jest sprzedaż i dystrybucja najwyższej jakości gazu propan oraz mieszaniny gazów propan butan.

Nasz gaz spełnia zarówno polskie jak i europejskie normy jakości, czego potwierdzeniem są odpowiednie certyfikaty. Tamir to nowoczesna firma, dla której wysoka jakość produktu i zadowolenie to fundament, na którym opiera swoją działalność.

Nasza firma prowadzi sprzedaż trzema podstawowymi kanałami dystrybucji:
- w butlach 11 kg, 33 kg
- w butlach 11 kg do wózków widłowych
- luzem w autocysternach
- stacje autogazu,
- instalacje grzewcze

Rozlewnia gazu zlokalizowana jest w Głownie przy ulicy Kopernika 41B, która wyposażona jest w nowoczesne urządzenia technologiczne. Duża powierzchnia zbiorników magazynowych pozwala zagwarantować ciągłość dostaw. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników w połączeniu z nowoczesnym systemem transportu sprawia, że Naszym klientom oferujemy kompleksową i terminową obsługę w zakresie dostaw gazu.

Nasza rozlewnia gazu w Głownie jest doskonale wyposażona a wykwalifikowany personel dba o bezpieczeństwo i jakość produktu.